Modny telefon z Etuo

Czy wyobrażacie sobie dzień bez telefonu? W dzisiejszych czasach to praktycznie niemożliwe. Ciągle przeglądamy Facebook, nagrywamy filmi...


Czy wyobrażacie sobie dzień bez telefonu? W dzisiejszych czasach to praktycznie niemożliwe. Ciągle przeglądamy Facebook, nagrywamy filmiki na Snapchacie i robimy zdjęcia na Instagram. Nie wspominając już o dzwonieniu i korespondowaniu. Dlatego powinniśmy zadbać o to by nasz smartphone wyglądał stylowo i oryginalnie.Szczerze powiedziawszy nie zdawałyśmy sobie sprawy, że w Internecie jest taki duży wybór "ubranek" na telefon. W sklepie Etuo znajdziemy zarówno eleganckie, śmieszne jak i graficzne pokrowce.


Modne etui na telefon stanowi dodatek do naszej stylizacji. Może być również fajnym gadżetem użytym przy robieniu zdjęć.


W związku z tym, że obie znalazłyśmy pod choinką nowe telefony, postanowiłyśmy zadbać o ich wygląd zewnętrzny. Wybrałyśmy dwa hybrydowe etui, które są bardzo solidne i odporne na zarysowania. Co więcej wyczytałyśmy, że nasze telefony ubrane w etui są bezpieczniejsze, ponieważ amortyzują upadek. Bardzo ważną kwestią jest to, że po założeniu obudowy wszystkie boczne przyciski działają jak oryginalne i nie musimy jej zdejmować np. podczas ładowania. W sklepie Etuo znajdziecie również hartowane szła na wyświetlacz, jest to bardzo przydatna rzecz - szkiełka nie raz już uratowały nasze telefony przed roztrzaskaniem się.Wybrałyśmy dwie zupełnie inne obudowy, ale obie utrzymane w czarno-białej kolorystyce. Beata z grafiką przypominającą do złudzenia aparat - znajdziecie ją TUTAJ, zaś Sylwia z azteckim wilkiem TUTAJ. Co więcej w sklepie Etuo możecie sami zaprojektować wymarzone etui na telefon.


Jak Wam się podobają nasze nowe "ubranka" na telefony? Dodatkowo mamy dla Was kod rabatowy -10%, który aktywuje się po wpisaniu w odpowiednie pole hasła: instaznizka. :)

You Might Also Like

3 komentarze