WEDDING DAY: Podwiązki ślubne

Według zwyczaju Panna Młoda musi mieć na ślubie coś pożyczonego, coś starego, coś nowego i coś niebieskiego. Suknie ślubne są zwykle bia...


Według zwyczaju Panna Młoda musi mieć na ślubie coś pożyczonego, coś starego, coś nowego i coś niebieskiego. Suknie ślubne są zwykle białe lub ecru więc zazwyczaj niebieskim dodatkiem jest podwiązka. Dlatego w dzisiejszym poście zobaczycie i przeczytacie o przepięknych podwiązkach Madam Suzette.
Założenie podwiązki przez Pannę Młodą na ślub ma zagwarantować małżeństwu namiętny, udany oraz zgodny związek. Zaś kolor niebieski symbolizuje wierność. 


Jeżeli nie chcemy mieć całej niebieskiej podwiązki to możemy wybrać taką, która ma np. niebieską kokardę. 

Co ważne Panna Młoda zakłada podwiązkę na LEWĄ nogę. Pan Młody może zobaczyć ją dopiero podczas nocy poślubnej. Według zwyczaju powinien ją zdjąć bez pomocy rąk - zagwarantować to ma udane życie seksualne. 


Podwiązki Madam Suzette są ręcznie uszyte, z dbałością o najmniejszy detal. Wykonane są z najwyższej jakości tkaniny, które pochodzą z Włoch, Francji, Hiszpanii i Japonii. Co więcej podwiązki są unikatowe, ponieważ występują tylko w jednym egzemplarzu. Podwiązki pachną przepięknymi perfumami - niestety nie wiemy dokładnie co to za zapach. Podwiązki są przepięknie zapakowane w czarne, eleganckie pudełko. 

Posiada delikatny haft na tiulu z motywem kwiatowym w odcieniach błękitu. Obszyty satynową taśmą w kolorze Tiffany blue z kokardą. Bogato zdobiona kryształami Swarovskiego w kolorze lodowego szafiru.
Posiada grubszy haft na tiulu z motywem kwiatowym w odcieniach bieli. Obszyty satynową taśmą w kolorze Tiffany blue z kokardą. Bogato zdobiona kryształami Swarovskiego w kolorze srebra.

Posiada tiul z drobnymi kwiatuszkami ozdobionymi kryształami Swarovskiego Aquamarine, obszyty koronką i rypsową tasiemką. ozdobiony piękna błękitna kokardą.


Nie wiem jak Wy, ale my osobiście zakochałyśmy się w podwiązkach Madam SuzetteObserwujcie nasze portale społecznościowe, już niebawem wystartuje konkurs, w którym do wygrania będzie jedna z  prezentowanych na zdjęciach podwiązek. <3 

P.S. Odliczamy dni do ślubu Sylwii. :)

You Might Also Like

2 komentarze