Kolagen norweski - zdrowa skóra, włosy i paznokcie

Składnikiem organizmu, który odpowiada za piękny, młodzieńczy wygląd skóry jest kolagen . Wpływa on także na gęstość, jędrność i elasty...


Składnikiem organizmu, który odpowiada za piękny, młodzieńczy wygląd skóry jest kolagen. Wpływa on także na gęstość, jędrność i elastyczność skóry, a także kondycje włosów i paznokci. To dzięki kolagenowi komórki odnawiają się. Już po 25 roku życia organizm zaczyna powoli tracić zdolność do naturalnej produkcji kolagenu, w wyniku czego nasze ciało zaczyna się starzeć. Stosowanie kosmetyków z kolagenem tylko w niewielkim stopniu pozwala zachować sprężystą skórę. Jednak włókna kolagenowe nie znajdują się tylko w skórze, ale także wewnątrz organizmu, dlatego ubytki naturalnego kolagenu warto uzupełniać poprzez suplementację. Podczas przyjmowania suplementów diety należy jednak zachować zdrowy rozsądek, a jeśli chcecie sięgnąć po tabletki zawierające kolagen to koniecznie upewnijcie się, że jest to kolagen naturalny, a nie syntetyczny. W przeciwnym razie efekty nie będą dla Was zadowalające.

25 urodziny mamy już za sobą, a co za tym idzie ilość włókien kolagenowych wytwarzanych przez nasz organizm nieubłaganie ulega zmniejszeniu. Wygląd jest dla nas ważny, jednak ponad to stawiamy nasze zdrowie. Nigdy nie sięgamy bezmyślnie po pierwsze lepsze suplementy diety. Zawsze przed połknięciem tabletki, konsultujemy to z lekarzem, farmaceutą lub osobą kompetentną. Gdyby nie to, recenzja, którą znajdziecie poniżej nie pojawiłaby się na naszym blogu.


Wracając do głównego tematu, kolagen, który zdecydowałyśmy się przyjmować to Kolagen Norweski BioMed Pharma Polska. Suplement diety pojawił się na polskim rynku dosyć niedawno, skierowany jest głównie do kobiet po 25 roku życia, dbających o swoją aktywność fizyczną oraz zdrowie skóry, włosów i paznokci. Kolagen Norweski produkowany jest w Norwegii z naturalnych składników: kolagen typu I i II oraz świeży, tłoczony na zimno olej z łososia norweskiego (zawierający kwasy omega 3) i wysokogatunkowa witamina C. Elastyczne, żółte kapsułki są łatwe do połknięcia - zalecana dawka dzienna to dwie tabletki. 

Składniki:
  • Naturalny kolagen typu II - Naturalny kolagen, dla młodszego wyglądu skóry, zdrowszych włosów, mocniejszych paznokci i lepszej pracy stawów.
  • Lewoskrętna witamina C - Lewoskrętna, naturalna witamina C pozwala na prawidłowe przyswajanie związków kolagenowych.
  • Kwasy Omega-3 zawarte w świeżym oleju z łososia norweskiego  - Kwasy Omega-3, bogate w antyoksydanty, wpływają na opóźnienie procesu starzenia się komórek.
2 kapsułki zawierają: 1000mg świeżego oleju z łososia (z czego 250mg kwasów tłuszczowych omega 3); żelatyna wołowa 100mg kolagenu typu I i II; 100mg kwasu L-askorbinowego (witamina C), stabilizator: glicerol (roślinny), woda destylowana.

Kolagen Norweski przyjmowany regularnie ma pozytywny wpływ na jędrność skóry, kondycję włosów, paznokci oraz stawów. Po półrocznej kuracji możemy potwierdzić, że skóra wygląda zdrowo i stała się bardziej elastyczna oraz nawilżona. Wypadanie włosów zostało ograniczone, na głowie pojawiło się mnóstwo nowych "baby hair", dotychczasowe włosy wzmocniły się i rosną jak na drożdżach. Wygląd paznokci także uległ poprawie, są one bardziej odporne na złamania, nie rozdwajają się i odzyskały zdrowy wygląd. Kolagen Norweski dba także o nasze stawy - lubimy aktywność fizyczną, piesze wędrówki, jazdę na rowerze. Od czasu rozpoczęcia kuracji suplementem diety nie miałyśmy żadnych kontuzji.

Przeciwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu.

Ważne wskazówki:
  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25 stopni Celsjusza), w suchym miejscu.
  • Produkty zawierające kwasy tłuszczowe omega 3 należy stosować bardzo ostrożnie w połączeniu z silnymi lekami przeciwzakrzepowymi.

Kolagen Norweski otrzymał nagrodę Imperium Urody w kategorii Innowacja dla zdrowia i urody w 2016 roku. Diamenty Beauty to Ogólnopolski Plebiscyt, w którym redakcja portalu TrustedCosmetics.pl nagradza innowacyjne i wyróżniające się na konferencji produkty, firmy, usługi, zabiegi, suplementy diety, książki czy linie kosmetyków. Jury złożone z przedstawicieli redakcji jednogłośnie postanowiło przyznać statuetkę Diamenty Beauty 2017 dla Kolagenu Naturalnego od BioMed Pharma Polska, ponieważ jesteśmy zachwycone nie tylko jego naturalnym i prostym składem, ale również widoczną poprawą kondycji włosów, skóry i paznokci.

Sugerowana cena detaliczna to 89 złotych za opakowanie wystarczające na miesiąc stosowania, w wielu aptekach możecie dostać go nawet o połowę taniej.

You Might Also Like

2 komentarze