Barwa hipoalergiczne żele do higieny intymnej

Okolice intymne kobiet są bardzo wrażliwe. W związku z tym są w dużej mierze narażone na różnego rodzaju infekcje. Dlatego niezmiernie ...


Okolice intymne kobiet są bardzo wrażliwe. W związku z tym są w dużej mierze narażone na różnego rodzaju infekcje. Dlatego niezmiernie ważną kwestią jest higiena intymna. Kupując produkty do pielęgnacji należy zwrócić uwagę przede wszystkim na etykietę. Wybierajmy kosmetyki o wartości PH w granicach 3,8-4,2. Dziś zaprezentujemy Wam nowości polskiej firmy Barwa. Stworzyła ona 3 hipoalergiczne płyny do higieny intymnej o różnych specjalnościach: nawilżenie, delikatność i odświeżenie. Zapraszamy do przeczytania recenzji.HIPOALERGICZNY ŻEL DO HIGIENY INTYMNEJ BARWA - NAWILŻENIE


Używanie nieodpowiednich środków do higieny oraz częsta depilacja sprawiają, że miejsca intymne są wrażliwe, a skóra staje się sucha. W takiej sytuacji świetnie sprawdzi się żel do higieny intymnej Barwa Nawilżenie. Delikatnie myje, nie naruszając naturalnej bariery ochronnej skóry. Kosmetyk zawiera sok z aloesu znany z właściwości regenerujących i nawilżających. Dodatkowo w składzie żelu znajdziemy alantoinę, która koi i łagodzi podrażnienie, a także kwas mlekowy i pantenol.


HIPOALERGICZNY ŻEL DO HIGIENY INTYMNEJ BARWA - DELIKATNOŚĆ


Płyn do higieny intymnej powinien być przede wszystkim DELIKATNY! Ten od Barwy właśnie taki jest, a to dzięki zawartości łagodnych składników myjących. Co więcej kosmetyk został wzbogacony o ekstrakt z żurawiny, która ma działanie antybakteryjne. Zawiera również pantenol, kwas mlekowy i alantoinę. Co ważne skład żelu jest bezpieczny dla osób ze skłonnością do atopii. Produkt posiada subtelny zapach żurawiny.


HIPOALERGICZNY ŻEL DO HIGIENY INTYMNEJ BARWA - ODŚWIEŻENIE


Odświeżający żel przypadł nam najbardziej do gustu. Posiada on w swoim składzie ekstrakt z ogórka, a jak wiadomo ogórek odświeża, rewitalizuje i koi. Tak jak w przypadku swoich poprzedników zawiera także kawas mlekowy, alantoinę i pantenol. Kosmetyk pachnie najładniej z całej serii, rześko i pobudzająco. Produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji miejsc intymnych.


Używałyście już hipoalergicznych żeli do higieny intymnej Barwa? Jeżeli nie zachęcamy do zakupu w sklepie internetowym Barwa: http://sklep.barwa.com.pl/. Mamy dla Was kod rabatowy: magiasiostr, który upoważnia Was do 25% rabatu na kosmetyki w kategorii NOWOŚCI! Kod ważny jest do 31 października. :)

You Might Also Like

1 komentarze