Warsztaty Joy i La Roche Posay

Witajcie Kochani! Ubiegły miesiąc był pełen niespodzianek i ciekawych wydarzeń. Jednym z nich było zaproszenie na warsztaty 16 paździe...


Witajcie Kochani!
Ubiegły miesiąc był pełen niespodzianek i ciekawych wydarzeń. Jednym z nich było zaproszenie na warsztaty 16 października organizowane przez Joy i La Roche Posay. Z racji tego, że jesteśmy czytelniczkami gazety Joy oraz fankami kosmetyków z wodą termalną La Roche Posay zabrałyśmy aparat i wyruszyłyśmy na małą wycieczkę do Warszawy.


Na miejscu zostałyśmy serdecznie przywitane i zapoznane z planowanym przebiegiem spotkania. Oprócz zaproszonych blogerów kosmetycznych, nie mogło zabraknąć z nami Marysi z Działu Urody Pani Redaktor Naczelnej Magazynu Joy Karoliny Weber-Bęben, przedstawicielek marki La Roche Posay oraz doktor dermatolog Ivany Stanković.


Na początku Marysia przedstawiła nam zawartość listopadowego magazynu Joy oraz nowości, na które się napotkamy przeglądając najnowszy numer magazynu. Oczywiście nie mogło także zabraknąć nowego wydania miesięcznika Joy.Następnie zapoznałyśmy się z informacjami na temat historii marki La Roche Posay. Już wiemy, że wyjątkowość tych dermokosmetyków związana jest z wodą termalną prosto z Francji. Zwróciłyśmy uwagę, że firma La Roche Posay bierze udział w wielu akcjach społecznych między innymi akcji Skin Checker mającej na celu wykrywanie i zapobieganie nowotworom skóry, a także akcji wspierające rodziny z dziećmi posiadającymi atopowe zapalenie skóry. Przedstawicielki marki La Roche Posay zaprezentowały nam produkty z serii przeciwtrądzikowej Effaclar oraz przedstawiły nowości.


Kolejny etap spotkania polegał na rozmowie z doktor dermatolog panią Ivaną Stanković. Pani doktor podzieliła się z nami swoją wiedzą na temat skutecznej walki z trądzikiem, nie tylko młodzieńczym, ale również z tym, który dotyka osoby po 20 i 30 roku życia. Nasz skóra co prawda nie jest pokryta zapalnymi krostkami, lecz mamy problem z zaskórnikami. Dowiedziałyśmy się wielu ciekawostek.Na zdjęciu z Asią i Żanetą. :) Dziewczyny pozdrawiamy serdecznie!

Na zakończenie czekały na nas miłe upominki od marki La Roche Posay oraz magazynu Joy.Dziękujemy za zaproszenie na warsztaty. Było nam bardzo miło Was poznać. :)

You Might Also Like

10 komentarze

 1. Świetne są takie warsztaty. Też bym chciała wziąć udział w takich.

  OdpowiedzUsuń
 2. oo jak fajnie :)
  P.S. NOWA NAZWA BLOGA! Dawniej: www.free-to-be-myself-forever.blogspot.com, a teraz: www.iamonlyania.blogspot.com. Więcej informacji w najnowszym poście, serdecznie zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Było super :) Również pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Spotkanie było na prawdę świetne :) Miło było móc Was poznać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też bym się wybrała ;(
  www.kolorowe-usta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, że nie wiedziałam, lubię ich kosmetyki, i też z przyjemnością bym pojechała. Bardzo fajny post, rzetelna fotorelacja. Pozdrawiam Babooshka.

  OdpowiedzUsuń
 7. fajna impreza, z pewnością warto bywać i poszerzać wiedzę kosmetyczną pzdr

  OdpowiedzUsuń