Wałki do włosów Big Style Remington

Witajcie! Specjalnie dla miłośniczek loków i miękkich fal Remington przygotował suszarko-lokówkę z wałkami i termiczną szczotką . Szc...


Witajcie!
Specjalnie dla miłośniczek loków i miękkich fal Remington przygotował suszarko-lokówkę z wałkami i termiczną szczotką. Szczotka Big Style została zaprojektowana w taki sposób, by nadać więcej objętości włosom cienkim, a włosy grubsze wygładzić lub ujarzmić.

Jesteście ciekawi jak działa? Zapraszamy do przeczytania krótkiej recenzji.

Big Style nie jest zwykłą lokówko-suszarką do włosów, przy pomocy różnej wielkości 15 samoprzyczepnych wałków możemy stworzyć sprężyste, hollywoodzkie fale lub pełną objętości fryzurę. Wałki Big Style stanowią alternatywę do podgrzewanych wałków do włosów. Aby uzyskać idealną fryzurę wystarczy wybrać rozmiar wałka, przymocować go do stylera, zawinąć włosy i pozwolić stylerowi wysuszyć lok od wewnątrz. Suszarka, która zapewnia dwie prędkości nawiewu, pozwala na stworzenie fryzury od podstaw, na lekko wilgotnych włosach, bądź na odświeżenie stylizacji, na suchych włosach. Dodatkowo zimny nawiew powietrza znakomicie utrwala fryzurę.Moc: 800 W
Powłoka ceramiczna: tak, 50 mm szczotka
Turmalin: tak, 50 mm szczotka
Liczba ustawień temp./ nadmuch włącznie z chłodnym nawiewem: 3
Przełącznik On/Off: tak
Akcesoria/dodatki:
Duża szczotka: 50 mm
Koncentrator powietrza: 50 mm
Wałki: 15 sztuk (50, 38 i 30 mm)
Obrotowy przewód
Torba do przechowywania
Gwarancja: 3 lata

Orientacyjna cena detaliczna: 149 zł


Jak to działa?


Krok 1. Za pomocą koncentratora (specjalnej końcówki) suszymy włosy w 90%. Następnie podłączamy końcówkę do wałków i wybieramy odpowiedni rozmiar wałka - w celu uzyskania większych fal należy wybrać wałki o średnicy 50 mm, a jeśli chcemy uzyskać sprężyste loki to należy wybrać wałki o mniejszej średnicy. 

Krok 2. Dzielimy pasma na partie o szerokości 25 do 50 mm. Zaczynając od końcówek nawijamy pasma na wałek (kręcąc do wewnątrz). W połowie długości włosów włączamy ciepły nawiew i przytrzymujemy przez 10 s. Następnie wyłączamy nawiew i nawijamy wałek do końca umieszczając go u nasady przy skórze głowy, po czym włączamy zimny nawiew na 8 s (aby utrwalić fale). Po czym zwalniamy wałek przyciskiem.

Krok 3. Po analogicznym nałożeniu pozostałych wałków czekamy aż włosy całkowicie ostygną.

Krok 4. Delikatnie odwijamy wałki, należy uważać, żeby nie ciągnąć przy tym włosów, bo nie osiągniemy oczekiwanego efektu. Po zdjęciu wałków każde pasmo należy podkręcić na palcach lub dla uzyskania lepszego rezultatu możemy podłączyć termiczną szczotkę i ostrożnie rozczesać lub podkręcić końcówki włosów. Na koniec utrwalamy loki lakierem.


Poniżej możecie obejrzeć filmik instruktażowy. :)
Już wkrótce zaprezentujemy efekty na naszych włosach. :)
A Wy w jaki sposób "kręcicie" swoje włosy?You Might Also Like

4 komentarze

 1. jestem ciekawa efektów na Waszych włosach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Great post!

  http://helderschicplace.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja musze tego koniecznie spróbować :)

  OdpowiedzUsuń