Pradelle - unikatowa biżuteria dla wymagających kobiet


Witamy w słoneczną niedzielę! W dzisiejszym wpisie przedstawimy Wam wyjątkową biżuterię, która wzbudziła w nas takie pozytywne emocje, że (dosłownie) niemogłyśmy się jej oprzeć. Zaprezenowane na zdjęciach "cudeńka" pochodzą z butiku z luksusową biżuterią Pradelle, który jest wyłącznym dystrybutorem greckiej biżuterii Thallo w Polsce.Biżuteria Thallo jest niezwykle wyjątkowa, ponieważ jest tworzona z naturalnych roślin. Rośliny te są w odpowiedni sposób utrwalane i poddawane obróce, a następnie platerowane metalami szlachetnymi o najwyższej próbie (platery są to przedmioty – określane też jako rodzaj kompozytów – pokryte co najmniej jedną warstwą metalu cenniejszego niż materiał podłoża. Warstwy metali są trwale złączone - nie dają się rozdzielić mechanicznie, dzięki działaniu temperatury, odkształceniu plastycznemu, ciśnieniu lub próżni podczas wytwarzania). Na koniec biżuteria jest utwardzana specjalnym lakierem, tak żeby była odporna na różne uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie z czynności są wykonywane ręcznie z największą starannością. Niesamowite prawda?

Co więcej do każdego produktu Thallo dołączany jest certyfikat jakości.Każdy z produktów Thallo jest niepowtarzalny, ponieważ do tworzenia biżuterii wykorzystywane jest naturalne piękno roślin. Tak jak w naturze nie ma dwóch takich samych roślin, tak samo biżuterii Thallo nie można skopiować.


Pradelle w swojej niezwykłej ofercie posiada pierścionki, kolczyki, bransolety, naszyjniki, zawieszki, spinki, opaski i broszki. Wśród wzorów znajdziecie min.: stokrotki, koniczynki, astry, róże, gałązki oliwne z listkiem i owocem, żołędzie i inne motywy roślinne. Co więcej istnieje możliwość personalizacji biżuterii, a mianowicie wyboru rośliny i stworzenia własnej kompozycji.

My osobiście jesteśmy zauroczone wzorem stokrotki i koniczynki! Oczywiście inne wzory są równie piękne, jednak stokrotki i koniczynki to nasze ulubione roślinki. <3


Kolczyki Daisy Field
Wiszące kolczyki stokrotki o wielkości 3 cm, pokryte 24 karatowym złotem i srebrem próby 1000. Doskonała jakość wykonania, doceniamy wkład pracy włożony w przygotowanie biżuterii."Pradelle to biżuteria dla koneserów, dla których biżuteria jest czymś więcej niż tylko ozdobą."
Zgadzamy się w 100% z tym stwierdzeniem, Pradelle to nie tylko ozdoba, to natura uwieczniona w najdokładniejszym, najmniejszym detalu. 


Naszyjnik Miniature
Naszyjnik koniczynka pokryty srebrem na srebrnym łańcuszku pokrytym różowym złotem. 
Zawsze marzyłyśmy o tym, aby mieć przy sobie prawdziwą koniczynkę na szczęście. Od teraz koniczynka Thallo już zawsze będzie przynosić nam szczęście.Jesteśmy pod ogromym wrażeniem, nawet nie potrafimy sobie wyobrazić ile czasu, wysiłku i cierpliwości trzeba włożyć w wykonanie tak niezwykłej biżuterii.

Już wkrótce zaaprezentujemy Wam nasze stylizacje z wykorzystaniem biżuterii Pradelle.

Koniecznie podzielcie się z nami Waszymi wrażeniami. :*


Specjalnie dla czytelników naszego bloga firma Pradelle przegotowała kupon rabatowy na -20% na hasło w koszyku zakupów MAGIASIOSTR. Kupon ważny do końca miesiąca (30 września).

You Might Also Like

12 komentarze