3G Magnetic Perfume J'ADOREWitajcie! Każda kobieta lubi czuć się piękna i wyjątkowa. Otaczając się ładnymi zapachami poprawiamy sobie humor, a także podnosimy poczucie własnej wartości. Jakiś czas temu pisałyśmy o perfumach 3G Magnetic Perfume ALIEN. Tym razem pod lupę wzięłyśmy zapach J'ADORE. 


Beata wybrała esencję perfum "3G J'adore", która jest odpowiednikiem zapachu "J'adore" marki Dior. Zawiera ona od 30 do 40% czystych olejków zapachowych (standardowa woda perfumowana zawiera ich max. 18%). Esencje perfum uważane są za najbardziej szlachetne ze względu na ogromną wydajność – zapach perfum utrzymuje się bardzo długo, nawet kilka dni. Pojemność esencji to 30 ml (odpowiada 300 ml wody perfumowanej).


Kategoria zapachu: Świeży, Intensywny
Nuta zapachowa: Kwiatowa


CHARAKTERYSTYKA ZAPACHU: 
Esencja zaczyna się świeżym akordem bergamotki, przechodząc w głęboki aromat róż i kwiatu ylang-ylang z delikatną jaśminową nutą końcową.

Nasza opinia: Zapach nieco różni się od oryginału. Jest bardzo intensywny, ale nie drażniący. Na skórze utrzymuje się cały dzień zaś na ubraniu nawet kilka dni. Dzięki wygodnemu opakowaniu możemy zabrać ze sobą perfumy wszędzie bez obawy, że buteleczka się potłucze. Fajna alternatywa dla kogoś komu szkoda jest wydać 300-400 zł na oryginalne perfumy.


Produkt dostępny jest w sklepie Labels&Love w cenie 99 zł. 

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Chyba skuszę się na te perfumki, skoro mówicie że długo utrzymują się :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham rosche (czy jak to sie pisze). Fajne produkty ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam ferero roche <3
  Pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Great post!

  Please click on some of the links of my post
  http://helderschicplace.blogspot.com/2015/02/romwe-wishlist.html

  OdpowiedzUsuń