Zadbaj o swoją okolicę z Cif. Witaj, piękna Polsko!

Obie jesteśmy w trakcie budowy naszych wymarzonych domów. Pracujemy własnymi rękami nad tym, by wszystko zrobić jak najlepiej i najdokł...


Obie jesteśmy w trakcie budowy naszych wymarzonych domów. Pracujemy własnymi rękami nad tym, by wszystko zrobić jak najlepiej i najdokładniej. Chcemy, aby te miejsca były wyjątkowe i pokazały jaki trud wnieśliśmy w ich wykonanie. Nie ma co ukrywać, że to w jakim otoczeniu żyjemy wpływa na nasze samopoczucie i dodaje energii do dalszego działania oraz doskonalenia. Piękna okolica sprawia, że jesteśmy szczęśliwsi, spokojniejsi, bardziej pewni siebie. Większość robót od fundamentów, poprzez mury, dach, po wykończenie wnętrz zrobili własnoręcznie nasi mężowie i tata. Na naszej głowie pozostało typowo kobiece zajęcie, czyli sprzątanie - początkowo budowy, obecnie częściowo wykończonych wnętrz. Przy porządkowaniu pomieszczeń takich jak kuchnia czy łazienka sięgamy po sprawdzone produkty Cif do zadań specjalnych. 

Beata ze względu na przydomową oczyszczalnię ścieków stara się używać delikatnych detergentów dlatego bardzo przypadła jej do gustu seria Naturę. Spray do kuchni wzbogacony został o wyciąg z cytryny natomiast produkt do czyszczenia łazienki ma dodatek octu. Sylwia sięga po Cif Power & Shine, który doskonale radzi sobie z kamieniem w łazience i tłuszczem w kuchni. 


W naszym kraju jest wiele pięknych miejsc, które z roku na rok niszczeją. Najlepiej takie miejsca znają mieszkańcy, czyli my wszyscy. Marka Cif również w tym roku organizuje akcję społeczną "Cif. Witaj, piękna Polsko!" i chce upiększyć nasze okolice: ulice, budynki, miejskie skwery oraz osiedlowe place. Wystarczy niewiele by odmienić nasze otoczenie. W akcji każdy może wziąć udział wystarczy zrobić zdjęcie miejsca, które naszym zdaniem wymaga renowacji może to być np. niszczejący mur, przejście podziemne, brama wjazdowa, elewacja budynku itp.  Następnie na stronie  https://www.witajpieknapolsko.pl/  wrzucamy zdjęcie i wypełniamy krótki formularz zgłoszeniowy, potem sprawdzamy czy nasze miejsce znajduje się na liście półfinalistów. Zgłoszenia przyjmowane są do 03.07. Wygrywa miejsce z największą ilością głosów, więc warto zachęcać znajomych do głosowania, a następnie cieszyć się z odmiennego otoczenia. Cif wybierze 8 miejsc do renowacji, a dla 14 półfinalistów Cif ma zestaw produktów do czyszczenia domu.

Weźcie sprawy w swoje ręce i zadbajcie o swoją okolicę!

"W 2018r. marka Cif po raz pierwszy postanowiła zachęcić Polaków do zgłoszenia miejsc wartych metamorfozy przez platformę internetową. W kilka miesięcy weszło na nią 165 tysięcy Polaków, a dzięki ich zaangażowaniu udało się odmienić 12 zaniedbanych zakątków w całej Polsce. Na przykład pięknie odświeżono elewację kamienicy na starym rynku w Brzezinach, deptak wzdłuż rzeki w Grudziądzu zmieniono w punkt widokowy, a nowy wygląd zyskały zaniedbane fragmenty na łódzkim osiedlu i podwórko przy kamienicy w centrum Radomia. Mieszkańcy oceniają te zmiany bardzo pozytywnie, zgodnie twierdząc, że odmieniły one życie ich rodzin i sąsiadów."

You Might Also Like

0 komentarze