Jaki prezent walentynkowy wybrać dla ukochanej osoby? Bi-es zapach, który skrada serca...

Walentynki - święto zakochanych czy komercyjna pułapka, a może dzień jak co dzień? Im więcej osób zapytam, tym bardziej ich zdania są p...


Walentynki - święto zakochanych czy komercyjna pułapka, a może dzień jak co dzień? Im więcej osób zapytam, tym bardziej ich zdania są podzielone. Dla singli to przereklamowane "święto", dla zakochanych to świetna okazja, aby okazać ukochanej osobie miłość. Jedno jest pewne - kobiety są bardziej podatne na ten magiczny nastrój. Marzą o księciu na białym koniu, romantycznej kolacji przy świecach czy bukiecie czerwonych róż. Mężczyźni raczej sceptycznie podchodzą do tego dnia, chyba, że dopiero zabiegają o wdzięki pewnej niewiasty to wtedy wiadomo muszą się starać ;) Jednak nie oszukujmy się, romantyzm nie jest ich mocną stroną. :) Osobiście nie wpadamy po uszy w walentynkowy szał i raczej z dystansem podchodzimy do niektórych walentynkowych gadżetów. Jednak co roku z mężem w ramach tradycji wysyłamy sobie kartkę z walentynkowym wierszykiem. Ba! Pewnego roku wysłaliśmy sobie taką samą kartkę i wybraliśmy dokładnie ten sam wiersz! To się nazywa miłość! 

Nie mniej jednak Walentynki są doskonałą okazją, aby sprawić ukochanej osobie radość. Najczęściej wybieranymi walentynkowymi podarunkami są kartki z życzeniami, kwiaty, bielizna i perfumy. Piękny zapach potrafi oczarować i wprawić w romantyczny nastrój. Naszą propozycją dla zakochanych jest walentynkowa edycja wody perfumowanej Bi-es dla niej i dla niego.


No 44 zapach dla kobiet

Słodki, delikatny, zmysłowy i pełen wdzięku aromat. Łączy w sobie nuty zapachowe: bergamotka, arbuz, owoce leśne, akord zielonych liści, jaśmin, róża, konwalia, lilia wodna, paczula, drzewo sandałowe, piżmo, wanilia, piżmo tonka. Ten romantyczny zapach polubią charyzmatyczne i silne kobiety. Nawiązuje do numerologicznej 44, która doskonale radzi sobie w pokonywaniu życiowych trudności, posiada dobrze rozwiniętą intuicję oraz są oddanymi i szczerymi partnerkami. 


No 11 zapach dla mężczyzn

Dojrzały, oryginalny, a jednak subtelny zapach. Zdecydowanie przyciąga płeć przeciwną. Nuty zapachowe: cytryna, pomarańcz, róża, peonia, nuty morskie, wetiwer, piżmo, jaśmin. Pasuje do wrażliwych, czułych mężczyzn z kreatywną, dojrzałą duszą. Numerologiczne 11 to empatyczne, oryginalne osoby, oddani przyjaciele i wierni partnerze.

Oba kosmetyki posiadają eleganckie, szklane flakoniki uwieńczone złotym korkiem. Prostota, klasyka i gustowność. Zapach długo utrzymuje się na skórze, choć my osobiście wolimy spryskać nim włosy i szalik, przedłuża to trwałość aromatu.


O miłość trzeba dbać każdego dnia, a nie tylko w Walentynki. Okazując miłość i szacunek w codziennych czynnościach sprawimy wiele radości ukochanej osobie. Obchodźmy, więc Dzień Świętego Walentego codziennie. Sprawmy by romantyczne chwile trwały dłużej. Nie zaniedbujmy ukochanych, dbajmy o naszą miłość w pozoru zwyczajnych czynnościach. W Walentynki pamiętaj nie tylko o swojej drugiej połówce, ale także o wszystkich bliskich osobach. To nie prawda, że jest to tylko święto dwojga zakochanych. Miłość możemy okazać także swoim dzieciom, rodzicom czy rodzeństwu. 

You Might Also Like

2 komentarze