Stylizacja włosów z Tresemme

Nadchodzą święta i sylwester, to idealny czas na zaopatrzenie się w produkty do stylizacji włosów. Fale, koki, loki czy proste włosy - ...


Nadchodzą święta i sylwester, to idealny czas na zaopatrzenie się w produkty do stylizacji włosów. Fale, koki, loki czy proste włosy - wybór należy do was, jednak należy pamiętać, że każda fryzura wymaga utrwalenia. My w tej kwestii zaufałyśmy marce Tresemme, która już od 10 lat jest głównym partnerem New York Fashion Week!Suchy szampon Tresemme Voluminous Lock

Suchy szampon to genialny wynalazek. Ilekroć nie zdążymy umyć włosów w tradycyjny sposób, używamy właśnie tego kosmetyku. Już nieraz uratował nam fryzurę! Produkt od Tresemme nie tylko odświeża włosy, ale również podnosi je u nasady. Szampon nie zostawia białych śladów, co jest ważne w przypadku ciemnych włosów Sylwii.


Lakier do włosów Tresemme Freeze Hold

Jesień i zima to pory roku bolesne dla osób, które mają puszące się włosy. Taką osobą jest Sylwia. Ilekroć wyprostuje włosy i wyjdzie na wilgotne powietrze, momentalnie stają się one kręcone i puchate. Lakier Freeze Hold idealnie sprawdził się w tej sytuacji. Nie dość, że utrwalił fryzurę to jeszcze sprawił, że włosy pięknie pachniały. Kosmetyk nie skleja i nie usztywnia kosmyków. Włosy po użyciu lakieru są miękkie i przyjemne w dotyku.


Lakier do włosów Tresemme Ultimate Shine Hold

Jeżeli chcecie, żeby Wasze fryzury nie tylko przetrwały cały dzień, ale również, żeby włosy pięknie błyszczały to sięgnijcie po Lakier Ultimate Shine Hold. Kosmetyk mocno utrwala pasma włosów, nie zlepiając ich. Produkt pomoże Wam wygładzić elektryzujące się włosy. 


Pianka do włosów Tresemme Volume & Lift

Pianka unosi włosy od nasady - efekt ten utrzymuje się naprawdę długo. Kosmetyk ułatwia stylizację kosmyków. Produkt nie obciąża włosów i sprawia, że są miękkie i elastyczne. Pianka świetnie sprawdziła się u Beaty, która ma cienkie włosy z tendencją do opadania - kosmyki po zastosowaniu kosmetyku zyskały naturalną objętość.


Używacie kosmetyków do stylizacji włosów? Miałyście już okazję przetestować produkty Tresemme?

You Might Also Like

1 komentarze