Surf Hawaiian Dream – hawajski sen na jawie, czyli czyste i pachnące pranie

Ostatni tydzień wakacji. W powietrzu unosi się już zapach nadchodzącej jesieni. Chcąc zachować lato na dłużej stosujemy kilka pomocnych...


Ostatni tydzień wakacji. W powietrzu unosi się już zapach nadchodzącej jesieni. Chcąc zachować lato na dłużej stosujemy kilka pomocnych trików, dzięki którym jeszcze przez jakiś czas będziemy wspominać letnie, słoneczne dni. Pierwszym sposobem jest kolor. Jesienią zawsze sięgamy po ubrania w słoneczno-żółtym kolorze. Ocieplają stylizacje, poprawiają humor i dodają energii. Kolejnym trikiem jaki stosujemy jest mrożenie wakacyjnych owoców: truskawki i maliny oraz domowe przetwory. W ten sposób smaki lata przenoszą nas wspomnieniami do naszego słonecznego ogrodu. Trzecim sposobem na zatrzymanie lata jest zapach. Kwiatowo-owocowe nuty zapachowe przypominają nam ciepłe, wakacyjne chwile, wyjazdy i beztroskie bujanie się w hamaku z owocowym drinkiem w dłoni. Aby zachować zapach lata sięgamy po pachnące produkty do prania oraz odświeżacze powietrza.Surf Hawaiian Dream to wyjątkowa kompozycja zapachowa, która pobudza zmysły - tropikalny zapach soczystego melona i czerwonych owoców przenosi nas marzeniami na rajską, słoneczną wyspę. Aromat odpręża ciało i umysł. Produkty do prania z linii Surf Hawaiian Dream są bardzo praktyczne i uniwersalne, ponieważ możemy je używać do prania białych oraz kolorowych tkanin. W ten sposób oszczędzamy miejsce w łazience, gdyż nie potrzebujemy kilku różnych płynów i kapsułek do prania różnych kolorów. Z ekonomicznego punktu widzenia, również jest to korzystne rozwiązanie. Oszczędzone w ten sposób pieniądze możemy spożytkować w inny sposób np.: kupując nową torebkę! 


Przy wyborze środków do prania kierujemy się przede wszystkim skutecznością w dopieraniu brudnych ubrań (w tym skarpetek męża) oraz pięknym zapachem, który będzie się długo utrzymywał na ubraniach. Kolejnym aspektem jest dobór odpowiedniego detergentu do koloru i materiału odzieży. Zawsze miałam kłopot z tym w jakim proszku uprać koszulki w paski, w kratkę lub białą pościel w kolorowe wzory. Na szczęście detergenty Surf Hawaiian Dream można stosować zarówno do prania białych, jak i kolorowych tkanin. Surf to nie tylko skuteczność prania, ale także długo utrzymujący się zapach świeżości.

Proszek do prania Surf Hawaiian Dream do prania białych i kolorowych tkanin
Proszek to produkt uniwersalny. Stosujemy go głównie do prania ręczników i pościeli lub codziennych ubrań. Zapewnia rzeczom czystość i długotrwałą świeżość. Dobrze zmiękcza tkaniny - jeśli nie macie twardej wody możecie zrezygnować ze zmiękczającego płynu do płukania. Proszek Surf radzi sobie z trudnymi plamami i jest bardzo wydajny w użyciu.

Żel piorący Surf Hawaiian Dream do prania białych i kolorowych tkanin
Żel piorący możemy stosować do prania w pralce automatycznej lub do prania ręcznego. Wybieramy go do delikatnych bluzek, sukienek i sweterków. Chroni tkaniny przed blaknięciem i zapewnia im piękny zapach owoców tropikalnych. Formuła żelu oparta jest na mikrokapsułkach, w których zamknięto zapach. Kapsułki pękając w trakcie pocierania tkaniny uwalniają zapach. Dzięki temu aromatyczne nuty utrzymują się ubraniach przez długi czas po praniu. Produkt jest skoncentrowany, przez co jest bardziej wydajny - 1 litr żelu wystarczy na około 20 prań.

Kapsułki do prania Surf Hawaiian Dream do prania białych i kolorowych tkanin
Kapsułki  wybieramy do prania codziennych ubrań. Praktyczne w użyciu, bardzo wygodne i skuteczne. Wystarczy jedna kapsułka, aby ubrania świeciły czystością i zachwycały owocowym zapachem. Nie potrzebujemy już płynu do płukania, aby nasze ubrania pachniały przez długi czas po praniu.


Jakie produkty wybieracie do prania proszek, płyn czy może nowoczesne kapsułki?
W jaki sposób staracie się zatrzymać wakacyjne chwile na dłużej?

You Might Also Like

0 komentarze