Antyperspiranty Rexona Compressed - Ochrona przed potem i troska o środowisko

Wakacyjne podróże jeszcze przed nami. Jedyną rzeczą, której nie znosimy podczas takich wyjazdów jest pakowanie walizki. Zawsze obiecuje...


Wakacyjne podróże jeszcze przed nami. Jedyną rzeczą, której nie znosimy podczas takich wyjazdów jest pakowanie walizki. Zawsze obiecujemy sobie, że weźmiemy ze sobą tylko niezbędne ubrania i kosmetyki, które zmieszczą nam się w jednej walizce. W między czasie okazuje się, że lista niezbędników stale się powiększa, a na dodatek mąż dorzuca jeszcze kilka swoich rzeczy (choć wcześniej twierdził, że jemu do spakowania wystarczy tylko plecak!). Tak więc walizka pęka w szwach, a my kombinujemy jak zmieścić w niej jeszcze jedną parę szpilek i przy tym zapiąć zamek... Uroki letnich tripów. 
Na krótkie wypady staramy się wybierać kosmetyki o pojemnościach travel size, na dłuższe voyage musimy jednak zmieścić produkty w standardowych opakowaniach. Nowością na drogeryjnych półkach jest nowy antyperspirant Rexona Compressed. Mała, poręczna buteleczka zmieści się w każdym bagażu, nie zajmie dużo miejsca w torebce czy torbie sportowej. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie lubią dużych kosmetyków na półce w łazience. Dzięki nowoczesnej technologii opakowanie 75 ml jest tak samo wydajne jak puszka o pojemności 150 ml. 

Nowa odsłona Rexony Compressed ma wiele plusów. Po pierwsze mniejsze opakowanie równa się mniejszemu zużyciu aluminium (25% mniej w porównaniu do puszki 125 ml). Po drugie dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu natryskowego zmniejszeniu uległa ilość gazu potrzebnego do dostarczenia tej samej ilości produktu przy każdym rozpyleniu (o 25% mniej w stosunku do opakowania 125 ml). To wszystko sprawia, że antyperspiranty w sprayu stały się bardziej przyjazne środowisku. 


Antyperspiranty Rexona Compressed dostępne są w 3 wariantach dla kobiet: Rexona Shower Fresh, Rexona Cotton Dry, Rexona Invisible Black oraz w 2 wersjach dla mężczyzn: Rexona Cobalt, Rexona Active Shield.

Rexona Cotton Dry - kobiecy, odświeżający zapach. Antyperspirant jest delikatny dla skóry, nie podrażnia i skutecznie chroni przed potem oraz nieprzyjemnym zapachem. Małe opakowanie wystarcza na taką samą ilość "psiuknięć" co standardowa wersja. Technologia Motionsense - to nic innego jak kapsułki zapachowe, które aktywują się pod wpływem wilgoci i ruchu. Uwalniają świeży zapach w najbardziej oczekiwanym momencie. Świetny podręczny antyperspirant.

Rexona Cobalt Dry - ładny, niezbyt intensywny zapach, nie "gryzie się" z męskimi perfumami. Dezodorant nie pozostawia na skórze białego, pudrowego nalotu, dzięki czemu nie brudzi ubrań. Lekkie, kompaktowe opakowanie bez problemu zmieści się do plecaka, można zabrać go za sobą na siłownie lub wakacyjny wypad. Skutecznie chroni przed potem i niemiłym zapachem, nie podrażniając przy tym skóry.


Nową Rexonę możecie mieć teraz zawsze przy sobie, będziecie czuły się pewnie w każdej sytuacji. Kompaktowe opakowanie zmieści się bez problemu w damskiej torebce i nie zajmie dużo miejsca w łazience. Bądźmy bardziej ekonomiczni i zadbajmy o nasze środowisko! 

You Might Also Like

1 komentarze