Burger King - miejsce spotkań od 10 lat

W piątkowy wieczór, po całym tygodniu pracy, wreszcie mogę sobie pozwolić na chwilę odprężenia i przyjemności. Przychodzi taka chwila, ...


W piątkowy wieczór, po całym tygodniu pracy, wreszcie mogę sobie pozwolić na chwilę odprężenia i przyjemności. Przychodzi taka chwila, że mam ochotę zjeść coś dobrego. Może tego po mnie nie widać, ale bardzo lubię jeść! Niestety do poziomu mistrza kuchni trochę mi brakuje... Poza tym lubię, gdy ktoś gotuje dla mnie - wiadomo wtedy smakuje najlepiej! Pierwsza myśl BURGER KING! Chyba nie trzeba nikogo pytać czy zna restaurację Burger King? Wyjątkowy smak mięsa wołowego grilowanego na prawdziwym ogniu, świeże warzywa i klasyczna bułka z sezamem, czyli Whopper, symbol popkultury i najpopularniejszy produkt Burger King - to jest to!Pierwsza restauracja Burger King została otwarta w 1954 r. w Miami. Natomiast w Polsce Burger King pierwszy raz pojawił się w 1992 roku w Warszawie przy placu Zbawiciela, jednak po długiej przerwie Burger King na stałe zagościł od 2007 roku. Powstała wtedy restauracja w Złotych Tarasach w Warszawie, od tamtej pory otworzono w Polsce ponad 50 restauracji, w których oprócz najpopularniejszego Whopper, możecie znaleźć także wiele innych przysmaków. 


Zgodnie z filozofią marki "Have it your way" można dowolnie modyfikować dostępne produkty. Nie lubisz cebuli, masz uczulenie na pomidory, a może chciałbyś zamiast jednego mięsa w burgerze zjeść dwa - żaden problem!


Restauracje Burger King to idealne miejsce spotkań ze znajomymi i rodziną. Klimatyczny wystrój, zapach grilowanego mięsa, miła atmosfera, sprzyjają spotkaniom towarzyskim.


W tym roku Burger King obchodzi swoje 10 urodziny w Polsce. Z tej okazji w dniach od 27 do 28 maja obowiązuje promocja 2 w cenie 1 na kultowy zestaw Whopper. Pierwszy Whopper powstał w 1957 roku, w jego skład wchodzą: grilowane mięso wołowe, bułka z sezamem, majonez, sałata, pomidor, cebula. Pomimo upływu czasu jego smak się nie zmienił. Jeśli jesteście z Warszawy to 28 maja w warszawskiej restauracji przy ulicy Marszałkowskiej 53 promocyjne zestawy Whooper będzie serwował gościom piosenkarz Jeremi Sikorski, natomiast we Wrocławiu przy ulicy Szewskiej spotkacie jego brata Artura Sikorskiego, jak myślicie który z nich wyda więcej zestawów Whooper? Odsuńcie dietę na bok i wybierzcie się z przyjaciółmi na wspólne świętowanie 10 urodzin Burger King.


Jak mówią "przez żołądek do serca" <3
Miłego wieczoru!

You Might Also Like

0 komentarze