Dr Irena Eris Holistic Club

Jak wszystkie kobiety uwielbiamy zakupy. Mały "shopping" jest dobrym lekarstwem na każdy smutek. Kupujemy kosmetyki przeznacz...


Jak wszystkie kobiety uwielbiamy zakupy. Mały "shopping" jest dobrym lekarstwem na każdy smutek. Kupujemy kosmetyki przeznaczone zarówno do pielęgnacji ciała, jak i do makijażu. Chętnie sięgamy po produkty tych marek kosmetycznych, które w szczególny sposób doceniają swoich klientów. W ten sposób czujemy się wyjątkowe oraz docenione. Dziś przygotowałyśmy dla Was post o Holistic Club - programie lojalnościowym Dr Irena Eris dla stałych klientów, dzięki któremu możemy wymieniać punkty za zakup kosmetyków na ulubione kosmetyki lub upominki.Kilka dni temu robiłyśmy porządki w naszych kosmetyczkach i wyrzucałyśmy opakowania po niektórych kosmetykach, aby nie zajmowały zbyt wiele miejsca. Ku naszemu zdziwieniu w opakowaniach po produktach Dr Irena Eris znalazłyśmy małe karteczki z kodem.


Jak się okazało do kodów zostały przypisane punkty, które można zbierać i wymieniać na kosmetyki lub upominki w programie lojalnościowym HOLISTIC CLUB na www.club.drirenaeris.com


Strona internetowa programu HOLISTIC CLUB jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. Przed pierwszym wpisaniem kodu oczywiście trzeba się zarejestrować


Po wpisaniu naszych danych otrzymamy na pocztę mailową link aktywacyjny i wtedy możemy zalogować się na nasz profil w klubie. 


Następnie wpisujemy kody z karteczek ukrytych w opakowaniach produktów Dr Irena Eris. W niektórych kosmetykach ukryte zostały kody 10 znakowe lub 6 znakowe, te krótsze wymagają dodatkowo wpisania 6 ostatnich cyfr kodu kreskowego znajdującego się na opakowaniu kosmetyku. Za zakup każdego produktu kosmetycznego Dr Irena Eris otrzymujemy konkretną liczbę punktów: 50, 100, 150 lub 200. Natomiast każda złotówka wydana na usługi w Hotelach SPA Dr Irena Eris, Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris i Beauty Partner Dr Irena Eris to jeden punkt w HOLISTIC CLUB.To od nas zależy czy wymienimy je na pobyt w Hotelu SPA, Kosmetycznym Instytucie czy Salonie Beauty Partner lub na kosmetyki Dr Irena Eris z nowej linii. W strefie prezentów możemy sprawdzić ile punktów brakuje nam do otrzymania wymarzonego prezentu.


W zakładce TYLKO DLA KLUBOWICZÓW możecie skorzystać z wielu aktywności w postaci konkursów, testów, zaproszeń na różne wydarzenia oraz akcji promocyjnych premiowanych dodatkowymi punktami. Bardzo podoba nam się pomysł z tą zakładką, z niecierpliwością czekamy na nowe wydarzenia.


Która z Was zapisała się już do klubu HOLISTIC CLUB? Wymieniałyście już punkty na upominki?

My zbieramy punkty na zestaw kosmetyków do makijażu Nude Glam Look (3300 pkt), w skład którego wchodzą: Matujący puder z efektem rozświetlenia na twarz i kości policzkowe SHYSHINE NUDE POWDER, Błyszczyk do ust SHINY LIP GLOSS – romantic cream oraz Potrójny aksamitny cień NUDE TRIO MUSS.


You Might Also Like

3 komentarze

  1. Piękne ZDJĘCIA - ja również zarejestrowałam się w tym KLUBIE - NAGRODY są świetne,więc warto zbierać KODY i wymieniać je na NAGRODY :)

    OdpowiedzUsuń