Wedding Day: Modny Pan Młody

Nie tylko Panna Młoda podczas ślubu powinna wyglądać pięknie. Pan Młody, z którym będzie szła do ołtarza musi być równie elegancki, jak ...


Nie tylko Panna Młoda podczas ślubu powinna wyglądać pięknie. Pan Młody, z którym będzie szła do ołtarza musi być równie elegancki, jak i modny. Wielu mężczyzn decyduje się na klasyczny ubiór, niektórzy urozmaicają go oryginalnymi często zabawnymi dodatkami. Bardzo popularne są naklejki na podeszwy butów, a także oryginalne spinki do mankietów koszuli w różnych wzorach i kolorach.


Nasi mężowie zdecydowali się zarówno na naklejki na butach, jak i spinki do koszuli. Takie gadżety bardziej pozostaną w pamięci gości niż pozostałe, klasyczne elementy garderoby Pana Młodego.


Na uroczystość zaślubin nasi mężczyźni wybrali białe eleganckie koszule oraz granatowe garnitury. Pod szyją obowiązkowo znalazła się muszka, natomiast mankiety koszul zdobiły spinki z nadrukami. Tego dnia były one idealnym dopełnieniem stroju Pana Młodego. Dodatkowo fotograf czy kamerzysta podczas kręcenia klipu ślubnego zwraca uwagę na takie szczegóły, które potem fajnie prezentują się w albumie ślubnym lub na teledysku z wesela.


Spinki należą do najbardziej klasycznej męskiej biżuterii, są ważnym akcentem stylizacji i mogą decydować o charakterze całego ubioru. Do spinek należy wybrać odpowiednią koszulę ze specjalnie przygotowanymi pod spinki mankietami. Można je zakładać nie tylko na eleganckie wyjścia, ale także na mniej formalne spotkania w towarzystwie casualowych koszul.


Na polskim rynku jest szeroki wybór spinek do mankietów począwszy od bardzo eleganckich dwustronnych dostępnych w salonach jubilerskich po oryginalne jednostronne dostępne w wielu wzorach, kolorach czy kształtach (spinki dla naszych mężów znalazłyśmy na Dawanda u Laluv). Celowo zrezygnowaliśmy z bardzo eleganckich spinek na rzecz wesołych i oryginalnych.

Co myślicie o spinkach do mankietów? Podoba Wam się taki sposób zaakcentowania ślubnej garderoby Pana Młodego?You Might Also Like

1 komentarze