WEDDING DAY: Toppery Method Shop

Tort weselny jest bardzo ważnym elementem w Dniu Ślubu. Możemy nawet powiedzieć, że stanowi on punkt kulminacyjny przyjęcia weselnego. S...


Tort weselny jest bardzo ważnym elementem w Dniu Ślubu. Możemy nawet powiedzieć, że stanowi on punkt kulminacyjny przyjęcia weselnego. Symbolizuje on słodkie życie Państwa Młodych, dlatego Para Młoda chce, żeby tort był piękny, smaczny i spersonalizowany. W dzisiejszym poście pokażemy Wam nasze torty weselne i opowiemy o topperach firmy Method Shop.Jeszcze do niedawna torty weselne były zdobione figurkami z podobizną Państwa Młodych (od śmiesznych do poważnych), a także różnego rodzaju symbolami np. gołąbkami, obrączkami itp.


Na szczęście ta moda powoli zanika i torty ozdabiane są bardziej eleganckimi i praktycznymi topperami. Topper to nic innego jak słowo lub napis umieszczony na nóżce, który wbijamy w ciasto. Możemy umieścić na nim różne wyrazy np.: love, happy; imiona Pary Młodej, bądź napis Państwo z przyszłym wspólnym nazwiskiem, a także różne zdania np.: Best Day Ever.
W naszej kolekcji mamy aż 5 topperów. Trzy z nich są wykonane z brzozowej sklejki: Sto lat oraz Sylwia & Przemysław to toppery w kolorze drewna, zaś trzeci Love dodatkowo został pokryty złotą farbą. Kolejne dwa zrobione są z pleksy: biały Beata & Patryk oraz czarny Best Day Ever.


Toppery prezentują się na tortach niezwykle elegancko i gustownie. Stanowią świetną pamiątkę. Nadają się do wielokrotnego użytku. Toppery Method Shop możecie kupić na Dawandzie TUTAJ,You Might Also Like

0 komentarze