Wedding Day: Wieszaki ślubne SAY I DO

Personalizowane dodatki ślubne są piękną pamiątką "Wielkiego Dnia", mogą posłużyć także jako oryginalny prezent ślubny lub up...


Personalizowane dodatki ślubne są piękną pamiątką "Wielkiego Dnia", mogą posłużyć także jako oryginalny prezent ślubny lub upominek na wieczór panieński. Dziś mamy dla Was post o wyjątkowych wieszakach ślubnych, które sprawiły, że zdjęcia naszych sukien ślubnych i garniturów naszych mężów są wyjątkowe.Na wstępie musimy napisać o sposobie zapakowania wieszaków SAY I DO. Opakowane zostały one w brązowy papier i przewiązane jutowym sznurkiem. Do sznurka przyklejona została okrągła karteczka z naszymi imionami i napisem Magia Sióstr. Aż żal było otwierać taką piękną paczkę!Wieszaki ślubne SAY I DO wykonane zostały z drewna. Są bardzo stabilne, nie wyginają się i wytrzymują duże ciężary. Wieszaki pomalowane są na biało i zostały ozdobione satynowymi kokardami (do wyboru są jeszcze koronkowe) w wybranych przez nas kolorach - różowym i kobaltowym. Nasze modele zostały specjalnie postarzane, dzięki czemu uzyskały niesamowity charakter.Istnieje możliwość spersonalizowania wieszaków, co sprawia, że są one jeszcze bardziej wyjątkowe i bliskie sercu. Możemy umieścić na nich nasze imiona lub inny krótki tekst oraz datę ślubu. Nasze wieszaki po ślubie wiszą na honorowym miejscu w szafie, już zawsze będą nam przypominały dni naszych ślubów. Wspaniała pamiątka dla nas i w przyszłości dla naszych dzieci.
Na stronie SAY I DO znajdziecie również inne modele wieszaków np. z wąsami i ustami, z napisem "Pani Młoda" i "Pan Młody", z grafiką pary młodej. Jest także możliwość wykonania produktu w kolorze drewna. Cena za dwa wieszaki waha się w przedziale 69-99 zł.


Jak Wam się podobają takie personalizowane wieszaki?You Might Also Like

0 komentarze