Mollon Pro Monophase UV/LED Vernis

Praktycznie od dwóch lat nie rozstajemy się z lakierami hybrydowymi. Utrzymują się na płytce paznockia od dwóch do nawet trzech tygodni,...


Praktycznie od dwóch lat nie rozstajemy się z lakierami hybrydowymi. Utrzymują się na płytce paznockia od dwóch do nawet trzech tygodni, wspomagają walkę z łamliwymi i miękkimi paznokciami. Lakiery hybrydowe mogą być aplikowane bezpośrednio na płytkę paznokcia lub na warstwę uprzednio nałożonego żelu. Używałyśmy produktów różnych marek zarówno Eclair, Semilac, jak i Indigo - ze wszystkich byłyśmy zadowolone. Teraz przyszła kolej na nową dla nas markę Mollon Pro i jej nowoczesne jednofazowe lakiery, które stanowią doskonałą alternatywę do lakierów hybrydowych.


Mollon Pro Monophase UV/LED Vernis to lakier jednofazowy do stylizacji paznokci naturalnych metodą swiatłoutwardzalną w lampie UV i LED. Lakierowa formuła UV/LED daje błyskawiczny efekt suchych paznokci oraz znacznie skraca czas wykonania manicure. Lakier Mollon Pro Monophase stosujemy bezpośrednio na płytkę paznokcia - jest dla niej całkowicie bezpieczny, ponieważ nie zawiera w składzie formaldehydu, toluenu i DPB. Do jego użycia nie potrzeba dodatkowej aplikacji lakieru podkładowego i nawierzchniowego, zaś po utwardzeniu w lampie nie trzeba przemywać paznokci cleaner'em.Jednakże tak jak w przypadku manicure hybrydowego, przed aplikacją lakieru monofazowego trzeba uprzednio przygotować płytkę paznokcia:
1. Opiłować paznokcie i nadać im odpowiedni kształt.
2. Odsunąć lub wyciąć skórki.
3. W przypadku tłustej i nierównej płytki należy zmatowić ją bloczkiem polerskim.
4. Odtłuścić płytkę specjalnym preparatem lub przetrzeć wacikiem nasączonym zmywaczem do paznokci.Aplikacja lakieru monofazowego Mollon Pro jest bardzo szybka i łatwa, jednak trzeba wykazać się precyzyjną ręką, ponieważ nałożenie zbyt dużej ilości może skutkować rozlaniem lakieru na skórki. Lakier utrzymuje się na paznokciach maksymalnie do 7 dni, w zależności od trybu życia czy jakości naturalnej płytki. Jeśli dodatkowo nałożymy na lakier top do lakierów hybrydowych to przedłużymy jego trwałość do 14 dni! Nie straci wtedy blasku oraz nie będzie odpryskiwać na końcówkach.Do uzyskania najlepszego, naturalnego efektu wystarczą dwie cienkie warstwy lakieru. Najpierw nakładamy pierwszą warstwę, utwardzamy ją w lampie UV (2 minuty) lub LED (3 minuty). Następnie aplikujemy drugą warstwę lakieru, którą utwardzamy przez 4 minuty w lampie UV lub 3 minuty w lampie LED. Lakier nie klei się po utwardzeniu dlatego nie musimy przemywać go cleaner'em. Voila! Manicure gotowy!


Kolory są ładne, intensywne i trwałe. W naszej kolekcji posiadamy:

01. GISELE Pudrowy Róż
04. ADRIANNA Czerwień
06. LARA Burgund
12. CINDY Czerń
29. TYRA Szarość


Do zmycia lakieru potrzebujemy tylko waciki kosmetyczne, folię aluminiową oraz remover lub aceton. Postępujemy tak jak w przypadku zdejmowania hybrydy: nasączone preparatem waciki przykładamy do paznokci i owijamy folią aluminiową na 5-10 minut. Następnie zdejmujemy waciki i folię, a pozostałości lakieru delikatnie usuwany drewnianym patyczkiem "kopytkiem". Lakier zmywa się łatwiej niż typowa hybryda. Po jego zmyciu paznokcie są w doskonałym stanie, a co więcej zapobiega on rozdwajaniu i łamaniu się paznokci.


Lakier Mollon Pro Monophase jest dobrą alternatywą do typowych lakierów hybrydowych. Z pewnością polubią go osoby, które nie lubią zbyt wiele czasu poświęcać na wykonanie perfekcyjnego manicure, a z drugiej strony lubią trwałe lakiery. Jedynym przeciwwskazaniem do użycia produktów jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej, uczucia pieczenia lub bólu, należy przerwać stosowanie.

You Might Also Like

1 komentarze