Balnea SPECJALISTYCZNY ŻEL UNDECYLENOWY DO MYCIA STÓP

Gdy za oknem robi się coraz zimniej na stopy zakładamy ciepłe skarpetki i zakryte buty. Właśnie wtedy większość z nas zapomina albo odk...


Gdy za oknem robi się coraz zimniej na stopy zakładamy ciepłe skarpetki i zakryte buty. Właśnie wtedy większość z nas zapomina albo odkłada na dalszy plan pielęgnację stóp. Niesłusznie! A gdy zaczyna się robić coraz cieplej lub wybieramy się na basen to histerycznie zapisujemy się do kosmetyczki na pedicure. O stopy trzeba dbać o każdej porze roku, a jesienią i zimą kiedy często korzystamy z publicznych basenów lub pryszniców w szczególności trzeba zadbać o profilaktykę przeciwgrzybiczą.Często sięgamy po kosmetyki do stóp Barwa z serii Balnea, nasze dotychczasowe recenzje możecie przeczytać TUTAJ i TUTAJ.

Produkt, który dziś Wam przedstawimy sprawdzi się u osób, które często podróżują, uczęszczają na basen i saunę oraz aktywnie uprawiają sport. Czyli są narażone na wilgoć i pot czy to w sportowych butach czy też podczas kontaktu z wodą. Takie warunki sprzyjają zakażeniom grzybiczym.

Składniki aktywne:
KWAS UNDECYLENOWY - posiada działanie przeciwgrzybicze
KWAS MLEKOWY - zapewnia skórze właściwy odczyn pH
BETAINA - łagodzi podrażnienia


Żel do mycia stóp dokładnie myje i pielęgnuje skórę.  Produkt dobrze się pieni i posiada delikatny zapach. Obawiałyśmy się, że kosmetyk będzie wysuszał skórę. Niepotrzebnie! Stopy po użyciu produktu są miękkie i nawilżone. Żel undecylenowy wspomaga w profilaktyce przeciwgrzybiczej. Duży plus za pojemne opakowanie z pompką.


Używałyście już tego kosmetyku? Jakie są Wasze opinie? 

You Might Also Like

1 komentarze