Wspieramy akcję: Wzorowa Łazienka!

Sobota to dzień idealny na sprzątanie. Szczególną uwagę zwracamy na toalety, które zawsze w naszym domu błyszczą. Nasza fobia na pun...


Sobota to dzień idealny na sprzątanie. Szczególną uwagę zwracamy na toalety, które zawsze w naszym domu błyszczą. Nasza fobia na punkcie czystości łazienek wzięła się z dość traumatycznych wspomnień toalet szkolnych. W szkole podstawowej unikałyśmy jak ognia toalet, które były obskurne i daleko im było do ideału. A przecież dzieci są większym stopniu narażone na bakterie i zarazki. Dlatego dziś wspieramy 3 edycję akcji Domestos "Wzorowa łazienka".


Na czym polega akcja Wzorowa Łazienka? Dyrektorzy szkół rejestrują szkoły na stronie www.wzorowalazienka.pl oraz umieszczają na niej pracę dzieci. To Wy decydujecie, która szkoła zwycięży za pośrednictwem wyżej wymienionej strony, na której codziennie możecie oddać swój głos. Szkoła, która wygra otrzyma, aż 30 tysięcy złotych na remont łazienki. Co więcej 200 szkół z największą ilością głosów otrzyma roczne zapasy produktów Domestos. Głosowanie na łazienki szkolne już się rozpoczęło i potrwa do końca listopada 2016 r. Wyniki zostaną ogłoszone 6 grudnia.

Jeżeli nie jesteście zadowoleni z wyglądu toalet w szkołach Waszych dzieci jest to idealna szansa na ich remont! Do dzieła!! :)

Więcej na temat akcji poczytacie na stronie AKCJI, FACEBOOKU i YOUTUBE

You Might Also Like

0 komentarze