Remington Girls With Attitude

Cześć! Jeszcze miesiąc temu nie wyobrażałam sobie codziennej stylizacji włosów bez użycia prostownicy. Jednak kiepska kondycja moich wło...


Cześć! Jeszcze miesiąc temu nie wyobrażałam sobie codziennej stylizacji włosów bez użycia prostownicy. Jednak kiepska kondycja moich włosów zmusiła mnie do ograniczenia stosowania mojego ulubionego urządzenia i obecnie prostuje włosy raz w tygodniu, grzywkę co 2 dni. Do tej pory stosowałam prostownicę firmy Remington Sleek&Curl i służy mi ona niezawodnie przez 2 lata. Od czasu do czasu lubię zmiany, dlatego kolejny wybór padł na prostownicę Remington S1001 CRK.Prostownica charakteryzuje się ciekawym, kolorowym designem. Różowy kolor przyciąga wzrok i świetnie prezentuje się w damskiej łazience. Na pewno jest to produkt dla kobiet z charakterem, ceniących styl, lubiących się wyróżniać, a także wybierających nietuzinkowe gadżety.


Prostownica Remington S1001 CRK jest bardzo poręczna i zwinna, dzięki czemu można wyprostować nią zarówno krótkie włosy (w moim przypadku grzywkę), jak i długie pasma, a także z łatwością zakręcić całkiem fajne loki.


W zestawie z lakierami do paznokci i pilniczkiem tworzy zgrany duet i z pewnością sprawdzi się w roli prezentu.


Posiada ona wąskie, ceramiczne płytki, które równomiernie nagrzewają się do 210°C w 30 sekund. Ponadto płynnie ślizgają się po włosach, nie plącząc i nie szarpiąc poszczególnych pasm. Dlatego prostowanie nie sprawia żadnych trudności. Dodatkowym atutem prostownicy jest długi, obrotowy przewód. Prostownica Remington S1001 CRK posiada włącznik i wyłącznik oraz diodę LED sygnalizującą stan gotowości urządzenia do pracy.


Prostownica sprawdzi się szczególnie u osób, które często podróżują, lubią mieć prostownicę zawsze przy sobie (ze względu na swój mały rozmiar i ergonomiczny kształt) lub sporadycznie prostują włosy. Dla osób początkujących spełni ona swoją rolę także w codziennym użytkowaniu (prostowanie grzywki, krótkich i cienkich włosów). Bardziej wymagający użytkownicy moją odczuć mały niedosyt.


To czego zabrakło nam w prostownicy to regulacji temperatury. 210°C to trochę za dużo dla naszych cienkich włosów, zazwyczaj staramy się prostować włosy w temperaturze od 160°C do 190°C. Z drugiej jednak strony temperatura 210°C jest w zupełności wystarczająca do wyprostowania falujących lub kręconych włosów.


Reasumując prostownica Remington S1001 CRK jest świetnym gadżetem dla każdej kobiety. W zestawie z kolorowymi lakierami (różową bazą i czarnym pękającym topem) oraz pilniczkiem idealnie sprawdzi się w roli prezentu. Remington nigdy nas nie zawiódł, dlatego myślimy, że Wy także będziecie zadowolone z użytkowania prostownicy.

A Wy co sądzicie o nowej prostownicy Remington S1001 CRK? Jakiej prostownicy używacie do stylizacji włosów?Dziękujemy za duże zainteresowanie konkursem, a także za wiele ciekawych i kreatywnych zgłoszeń. Niestety mogłyśmy wybrać tylko 4 najciekawsze prace konkursowe, był to dla nas bardzo trudny wybór... Starałyśmy się ocenić pomysł, kreatywność i inspiracje. Zadanie konkursowe: "Wakacyjna fryzura z Remington"

Prostownicę Remington S1001 CRK wraz z zestawem lakierów do paznokci otrzymują:

Pani Sandra Kostera - LINK do pracy konkursowej
Pani Magda Sobczyńska - LINK do pracy konkursowej
Pani Lucyna Sewioło - LINK do pracy konkursowej
Pani Agnieszka Komór - LINK do pracy konkursowej

Serdecznie gratulujemy! 
Prosimy zwyciężczynie o kontakt w wiadomości prywatnej na Facebooku lub mailowo.

You Might Also Like

3 komentarze

  1. Gratulacje dla zwycięzców! Prostownica ma świetny image.

    W wolnej chwili zapraszam do mnie na nowy post. :)

    OdpowiedzUsuń