Rexona Fresh Party & Rexona Stay Dance

Cześć! Dziś dla odmiany post o dwóch ciekawych imprezach, a mianowicie o Rexona Fresh Party & Rexona Stay Dance . Jeśli mieszkacie n...


Cześć! Dziś dla odmiany post o dwóch ciekawych imprezach, a mianowicie o Rexona Fresh Party & Rexona Stay Dance. Jeśli mieszkacie niedaleko Sopotu, wybieracie się tam na wakacje lub szukacie w pobliżu fajnych wydarzeń to koniecznie musicie się tam znaleźć 31 lipca oraz 1 sierpnia.
Rexona nadaje rytm i zachęca do ruchu!


Marka REXONA już nie raz udowodniła, że potrafi mówić do konsumentów w sposób niestandardowy i ciekawy. W tym roku w ramach kampanii promującej jedyne w Polsce antyperspiranty z technologią motionsense™ zostały przygotowane dwa niezwykle wydarzenia: Rexona Fresh Party – wieczorna impreza w rytmach klubowej muzyki oraz Rexona Stay Dance – plażowy trening tańca. Każdy kto chce wziąć w nich udział powinien odwiedzić Sopot w dniach 31.07 i 01.08.2015 i udać się do Zatoki Sztuki. Nie zabraknie gwiazd, światowej klasy DJ’ejów oraz zabawy na najwyższym światowym poziomie. W tym roku Rexona nadaje rytm!


Kilka słów o wydarzeniu:
Już 31.07.2015r. miłośnicy klubowego brzmienia będą mogli bawić się w Zatoce Sztuki podczas imprezy - Rexona Fresh Party w rytmach muzyki serwowanej przez światowej klasy DJ’ów: Neevald, Mibro, Pequeno, Matush, Jordy Jay, Milkwish, Mibroto. Gwiazdą wieczoru będzie DJ Jerry Ropero, który na swoim koncie ma takie hity jak: Coracao, the Storm czy Gipsy Woman. Na imprezie nie zabraknie również gwiazd – swoją obecność zapowiadają: Rafał Maślak, Marcelina Zawadzka czy Natalia Siwiec.

Kolejny dzień upłynie pod znakiem plażowych zmagań z tańcem – laureaci You Can Dance – Brian Poniatowski i Natalia Gap zaproszą plażowiczów i gwiazdy do wspólnej zabawy podczas treningu Rexona Stay Dance zaaranżowanego w strefie Fit & Family na sopockiej plaży.

Jak widzicie program imprez jest bardzo ciekawy, warto wpaść i potańczyć. :)
Dołącz do wydarzenia KLIK

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Z pewnością będzie świetna zabawa!
  Pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bawcie sie dobrze!!!
  niestety nie moje klimaty... ;)

  visit me soon on
  http://pearlinfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna sprawa, ale niestety do Sopotu mam za daleko :) Zapraszam na nowy post, z Wiednia ♥ Pozdrawiam!
  bitherphobia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Imprezy zapowiadają się ciekawe.
  Ale mam daleko do Sopotu.
  Pozdrawiam, nataa-natkaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Great post!

  Please click the link on my blog
  http://helderschicplace.blogspot.com/2015/07/watermelon-jollychic-giveaway.html

  OdpowiedzUsuń